אודות

Welcome

שמי רחלי חזן-זלק, נשואה לרן ואמא לבן ואיתי המקסימים. למדתי עיצוב תקשורת חזותית אך הפקתי ארועים וכנסים ב-20 השנים האחרונות. הקורונה הזיזה אותי מאזור הנוחות שלי והביאה אותי לעסוק באהבות הגדולות שלי צילום ועיצוב.

כיום אני צלמת ומעצבת הום סטיילינג. כותבת להנאתי בבלוג שלי על השראות ומקומות ואנשים ועיצוב ועוד דברים שעושים טוב על הלב.

מי מביניכם שמכיר אותי יודע שהמצלמה היא חלק בלתי נפרד ממני. תמיד אהבתי לתפוס את הרגעים, לנצור את חלקיקי החוויות בפריימים שישארו פה אחרי. אני נושמת וחיה עיצוב, אוהבת לטייל, לאפות ולהנות מהחיים.

המוטו שלי בחיים להנות מהדברים הקטנים.
להנות מהכאן ועכשיו כי אין לדעת איפה נהיה מחר.

אין יותר מושלם מלשלב את כל האהבות שלי יחד, כל העולמות שלי. אז בבלוג הזה אני מזמינה אתכם להיכנס לתוך העולמות שלי. מוכנים להרפתקה?

My Story

איך הכל התחיל

מאז שאני זוכרת את עצמי כתבתי. כתבתי יומנים, כתבתי טקסטים…
כשסבא שלי המיוחד, יוסף כהן ז"ל נפטר, זכיתי לרשת את מכונת הכתיבה שלו. המכונה היפיפיה הזו נמצאת בסלון ביתי ונותנת לי השראה מדי יום.
סבא שלי היה מאוד יצירתי. אסף בולים והיה עושה יצירות מהן. היה איש מוכשר ויצירתי.
עם השנים, לימודים, ילדים, קריירה… כל זה חיכה בסבלנות לרגע שאתפנה לכך.

תמיד צילמתי. אמא פפראצ'י זה שמי השני.
אוהבת לאפות ולשלב בין הדברים.
אנשים שנחשפים לצילומים אומרים לי עשית לנו חשק. חשק לבקר במקום הזה. חשק להכין את המאפה הזה. חשק!
כוחו של הצילום.

לפני כמה חודשים העולם עבר רעידת אדמה וגם החיים שלי. פתאום הבנתי שהנה הגיע הזמן להקים את מה שחלמתי עליו כל כל הרבה זמן. בלוג שאוכל לשתף עוד אנשים בעולמות שלי. באהבות שלי. ואז פתאום הכל התחבר יחדיו. ידיד מהמם – אוראל בן דוד שהחזיק לי את היד, שהאמין בי ועזר בכל פרט והתלבטות. הגיע הרגע והנה נולד לו הבייבי שחלמתי עליו. הבלוג שלי.
מקווה שתהנו לצלול אל תוך העולמות שלי
רחלי

My Blog

על הבלוג

הבלוג הזה קם מתוך אהבה לצילום, לאפייה, לעיצוב. אסתטיקה זה משהו מולד בתור ילידת מזל מאזניים. אני חיה ונושמת את זה. מבחינתי זה האוויר. תמיד להסתכל סביבי בעיניים אחרות ממה שכולם רואים. לראות את הפרטים הקטנים. לתפוס את הרגע. להנציח. ליצור קומפוזיציות. צבעוניות. ריחות. טעמים.
בעיקר צילמתי לעצמי בטיולים, בבית, את הילדים ובארועים שהפקתי במסגרת עבודתי.
אחרי שהתחלתי לשתף הבנתי שאנשים מתחברים. אוהבים את הסגנון. אז אני פה להעביר לכם את מה שאני חווה בכל ארבעת החושים. מקווה שאצליח.

My Newsletter

הצטרפו עכשיו לקהילת הניוזלטר שלי וקבלו עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג ❤